Dalībnieki


 

Svētku dalībnieki:

Austrija
Individuālā dalībniece – Biruta Freiberga

Beļģija
”Briseles latviešu dejotāji” (2 grupas), vadītāja Dagnija Martinsone

Francija
Individuālā dalībniece – Aina Silgule

Igaunija
Igaunijas Latviešu koris “Ziemeļu balsis”, diriģents Matīss Briedis
Fokloras kopa “Rēvele”, vadītāja Laura Šmideberga

Itālija
Itālijas latviešu koris “Saule”, diriģente Ilze Atardo

Īrija
Bērnu deju kopa “Dzirnaviņas”, vadītāja Digna Miščenko
“LABKĪ”, latviešu apvienotais bērnu un jauniešu koris Īrijā, diriģente Inguna Grietiņa-Dārzina
LBĪ koris “eLVē”, diriģente Inguna Grietiņa-Dārzina
“LaLaLa”, diriģents Sam Kavanagh
Latviešu jauktais koris Īrijā “LA’IR”, diriģente Rasa Stonkus
Tautas deju kopa ”Karbunkulis”, vadītāja Solveiga Slaidiņa
Tautas deju kopa ”Nemiers”, vadītāja Aiga Kunicka
Tautas deju kopa “Rietumkrasts”, vadītāji Guntis Bergholcs, Sanita Paula

Islande
Individuālā dalībniece – Andžela Zumente

Latvija
”Raxtu Raxti”
Rīgas Ekonomikas augstskolas jauktais koris, diriģents Lauris Goss

Krievija
Olga Ivanova

Lielbritānija
Aberdīnas (Skotija) Tautas deju kolektīvs “Četri vēji”, vadītāja Gunta Lielmane
Birmingemas jauktais koris, diriģente Nora Ragže Birmingemas
Folkloras grupa “Austrumkalns”, Karolīne ZobensĪsta (East).
Folkloras kopa “Dūdalnieki”, vadītāja Raimonds Dāle
Folkloras kopa “Kokļu zapte”, vadītājs Aivis Krēsliņš
Tautas deju kopa “Londona Dejo”, vadītāja Ilze Iesalniece
Londonas Latviešu koris, diriģente Lilija Zobens
Tautas deju kopa “Pērkonītis”, vadītāja Zane Jansone
Tautas deju kopa ”Straumēni”, vadītājs Viesturs Bērziņš

Luksemburga
Luksemburgas latviešu koris “Meluzīna”, diriģente Jūlija Norvele

Nīderlande
”LVkorisNL”, diriģente Gunita Kronberga

Norvēģija
Norvēģijas latviešu koris ”Laipa”, diriģente Daina Molvika
Tautas deju kopa” Ziemeļmeita”, vadītāja Alise Hjelmtvedt

Somija
Latviešu-somu koris ”Ziemeļmeita”, diriģents Ilmārs Millers
Deju kopa “Aurora”, vadītāja Aiga Turuka

Šveice
Tautas deju kopa ”Ramtai”’, vadītāja Jānis Vinklers

Ukraina
Individuālie dalībnieki – Aļona un Aleksis Babuškini

Vācija
Berlīnes Latviešu koris, diriģents Andris Spalviņš
Frankfurtes sieviešu koris ”Silava”, diriģente Laura Zariņa
Minhenes jauktais koris ”Laima”, vadītāja Diāna Zavele, diriģents Andris Rasmanis
Minsteres latviešu jauktais koris “Dudan”, diriģente Jevgēnija Valdmane
Reinzemes koris ”Ramtai”, diriģente Nadīna Jestela
Tautas deju kopa ”Danči”, vadītāja Inga Pētersone

Zviedrija
Gēteborgas Latviešu koris, diriģente Ausma Pāvulāne
Dienvidzviedrijas Latviešu koris “Skåne”, diriģente Ilze Spīgule-Buijtenweg
Stokholmas Latviešu koris, diriģente Sandra Leja Bojsten
Tautas mūzikas kopa “Stokholmas spēlmaņi”, vadītāja Signe Rirdance
Tautas deju kopa “Zibenītis”, vadītāja Jolanta Strazdiņa

Deju virsvadītāji:
Jolanta Strazdiņa (Zviedrija)
Aiga Kunicka (Īrija)
Gunta Skuja ( Latvija )

Koru virsdiriģenti:
Inguna Grietiņa-Dārziņa (Īrija)
Sam Kavanagh (Īrija)
Ilmārs Millers (Somija)
Lilija Zobens (Lielbritānija)
Marks Opeskins ( Vācija )
Māriņš Klišāns ( Latvija )
Jānis Baltiņš ( Latvija )
Lauris Goss ( Latvija )